У Києві пройде шостий фестиваль здорової їжі «Best Food Fest & Health»

З 7 по 8 листопада, в галереї D12 (вул.Десятинна, 12) пройде шостий Фестиваль здорової їжі «Best Food Fest & Health». Гостей чекають практичні знання в галузі правильного харчування від кращих дієтологів та інших фахівців у цій галузі, доступ до найбільшому ярмарку здорових і органічних продуктів, кулінарні майстер-класи з приготування здорових страв, медичні консультації, дитяча зона і розваги.

DSC_2531

Шостий фестиваль здорової їжі «Best Food Fest & Health» змінить вже звичні стіни НСК «Олімпійський» на затишну локацію в духовному центрі Києва — на перетині Андріївського узвозу і вулиці Десятинної, в галереї Д12, яка розташована по вулиці Десятинній, 12. Входи на фестиваль буде два: головний, з вулиці Десятинної 12, і додатковий, в обхід Андріївської церкви, через «Алею художників», по вулиці Боричів Тік, 11.

Відео з фестивалю:

На трьох поверхах галереї розташуються кілька зон фестивалю:

1) на — 1 поверсі буде розташовуватися лекційна зона, в якій протягом двох днів дієтологи та інші фахівці цієї сфери навчатимуть гостей практичним знанням і основам правильного харчування. Тут також розташується затишна зона медитацій з музикою і йогою, де можна буде відпочити, попрактикуватися в йозі і випити чаю. Входити в цю зону краще з центрального входу по вулиці Десятинна, 12.

2) на — 2 поверсі гості поринуть в атмосферу кулінарного мистецтва і здорової їжі. Тут пройдуть кулінарні майстер-класи з дегустаціями від кращих українських шеф-кухарів і кулінарних блогерів. Відвідувачі фестивалю також зможуть стати свідками рекорду України з випікання найдовшого пирога.

На цьому ж поверсі розташується «здоровий фудкорт», де серед розмаїття напрямів і шкіл здорового харчування кожен гість зможе знайти щось для себе.

Зона відпочинку і велика дитяча зона (за підтримки Фонду Хороших Справ) будуть розташовані на цьому ж рівні. Тут мами зможуть зробити макіяж або зачіску, а діти відвідати майстер-класи, позайматися англійською та весело провести час.

3) на — 3 поверсі фанатів здорового способу життя чекає ярмарок здорових продуктів та зелених технологій, де буде представлено 50 магазинів і виробників. Тут можна буде придбати все: від проростків і готових продуктів до органічної косметики і техніки.

Більш детальна програма буде з’являтися на сайті фестивалю www.bff.kiev.ua і на сторінці фестивалю у Facebook: https://www.facebook.com/BestFoodFest

Стежити за новинами можна також у зустрічі фестивалю у Facebook.

Квитки можна придбати тут.

DSC_4194

Інформація:
Фестиваль здорової їжі «Best Food Fest & Health» — це платформа, на якій відвідувачі знайомляться з світовими тенденціями в здоровому харчуванні, відвідують майстер-класи кращих українських та європейських шеф-кухарів, лекції провідних дієтологів, спортсменів та фахівців зі здорового способу життя.

У рамках фестивалю проходить «Ярмарок здоров’я», який збирає під одним дахом виробників еко-продукції та компанії, які представляють в Україні сектор зелених технологій і органіки.

Перший Фестиваль здорової їжі «Best Food Fest & Health» пройшов 3-4 березня 2012 року.